Oddziały

Andrychów

tel.: 33 875 04 05

fax.: 33 875 32 43

andrychow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Gucwa

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Stefana Batorego 35

34-120 Andrychów

QR code

Białystok

tel.: 85 662 89 60

fax.: 86 662 89 61

bialystok@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Adam Radecki

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. A. Asnyka 2/1

15-709 Białystok

QR code

Bielsko-Biała

tel.: 33 828 25 60

fax.: 33 829 61 30

bielsko@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Gucwa

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. gen. Boruty-Spiechowicza 68 A

43-300 Bielsko-Biała

QR code

Bochnia

tel.: 14 698 20 03
bochnia@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Janusz Ciurej

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Partyzantów 17

32-700 Bochnia

QR code

Brodnica

tel.: 56 475 62 00

brodnica@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Paweł Słomski

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Wiejska 11a

87-300 Brodnica

QR code

Bydgoszcz

tel.: 52 345 29 62
bydgoszcz@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - p.o. Szymon Malarski

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Startowa 5

85-744 Bydgoszcz

QR code

Chełm

tel.: +48 82 569 62 80

fax.: +48 82 564 58 91

chelm@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Okoń

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:30

ul. Rampa Brzeska 5

22-100 Chełm

QR code

Chojnice

tel.: 52 336 19 70
chojnice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Szymon Malarski

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Kaszubska 10

89-600 Chojnice

QR code

Cieszyn

tel.: 33 851 14 11

fax.: 33 851 18 08

cieszyn@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Gucwa

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Frysztacka 89

43-400 Cieszyn

QR code

Częstochowa

tel.: 34 365 83 49

fax.: 34 365 82 81

czestochowa@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Studniarz

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Dojazdowa 2

42-200 Częstochowa

QR code

Dąbrowa Górnicza

tel.: 32 260 04 97

fax.: 32 260 01 98

dabrowa@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Legionów Polskich 22

41-303 Dąbrowa Górnicza

QR code

Dębica

tel.: 14 67 66 335

fax.: 14 67 63 875

debica@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Jerzy Krzywonos

Godziny otwarcia: 7:00 - 16:00

ul. Rzeszowska 135

39-200 Dębica

QR code

Elbląg

tel.: 55 221 13 58

fax.: 55 235 18 90

elblag@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Jarmołowski

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Rawska 23C

82-300 Elbląg

QR code

Gdańsk (Letnica)

tel.: 58 522 05 00
gdansk1@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Piotr Szuta

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Żaglowa 2

88-560 Gdańsk (Letnica)

QR code

Gdańsk (Orunia)

tel.: 58 762 25 00

fax.: 58 762 25 01

gdansk2@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Dejnarowicz

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Trakt Św.Wojciecha 213E

80-017 Gdańsk (Orunia)

QR code

Gdynia

tel.: 58 622 35 50
gdynia@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Piotr Szuta

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Hutnicza 49 A

81-061 Gdynia

QR code

Gliwice

tel.: 32 37 37 860, 32 27 62 789, 32 27 62 790

fax.: 32 37 37 861

gliwice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marek Maleczek

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Chorzowska 58 (pierwszy wjazd do NEWAG0u od strony Zabrza)

44-100 Gliwice

QR code

Gorzów Wielkopolski

tel.: 95 725 34 00

fax.: 95 725 34 05

gorzow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Michał Zastocki

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Podmiejska 23

66-400 Gorzów Wielkopolski

QR code

Inowrocław

tel.: 52 354 73 68
inowroclaw@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - p.o Szymon Malarski

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Budowlana 4

88-100 Inowrocław

QR code

Kalisz

tel.: 62 502 21 70, 62 502 21 71
kalisz@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Kisiela

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Wojska Polskiego 29

62-800 Kalisz

QR code

Katowice

tel.: 32 789 64 41, 32 789 64 42

fax.: 32 789 64 59

katowice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:30

ul. Obrońców Westerplatte 81

40-335 Katowice

QR code

Kielce

tel.: 41 346 30 68

fax.: 41 345 53 77

kielce@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Piotr Suwaluk

Godziny otwarcia: 7:00 - 16:00

ul. Mielczarskiego 121

25-611 Kielce

QR code

Konin

tel.: 63 249 40 30, 63 249 40 31
konin@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Kisiela

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Spółdzielców 18A

62-510 Konin

QR code

Koszalin

tel.: 94 341 96 80

fax.: 94 341 96 81

koszalin@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Cezary Kaszowski

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Szczecińska 65

75-122 Koszalin

QR code

Kraków (Prądnik Biały)

tel.: 12 434 42 00, 12 415 81 01

fax.: 12 434 42 01

krakow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Gucwa

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Vetulaniego 5

31-226 Kraków (Prądnik Biały)

QR code

Kwidzyn

tel.: 55 261 77 68

fax.: 55 261 76 36

kwidzyn@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Jarmołowski

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Grunwaldzka 9

82-500 Kwidzyn

QR code

Legnica

tel.: 76 850 97 00

fax.: 76 850 97 01

legnica@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Przemysław Piędel

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Jaworzyńska 227B

59-220 Legnica

QR code

Lublin

tel.: 81 710 20 30

fax.: 81 710 20 31

lublin@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Okoń

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Energetyków 31

20-468 Lublin

QR code

Lubliniec

tel.: 34 353 00 94

fax.: 34 353 00 94

lubliniec@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Studniarz

Godziny otwarcia: 7:00 - 16:00

ul. Plac Kościuszki 15

42-700 Lubliniec

QR code

Łódź

tel.: 42 649 35 20

fax.: 42 649 35 21

lodz@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Fryderyk Zaręba

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Puszkina 80

92-516 Łódź

Łuków

tel.: 25 325 39 58-59

 

lukow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Okoń

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Farfak 2

21-400 Łuków

 

Malbork

tel.: 55 270 20 82

fax.: 55 270 20 81

malbork@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Jarmołowski

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Koszykowa 2

82-200 Malbork

QR code

Mińsk Mazowiecki

tel.: 25 758 41 11

fax.: 25 752 04 63

minsk@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Renata Starosta

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Warszawska 45

05-300 Mińsk Mazowiecki

QR code

Niepołomice

tel.: 12 250 06 49

fax.: 12 250 06 13

niepolomice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Gucwa

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Akacjowa 10a

32-005 Niepołomice

QR code

Nysa

tel.: 77 423 10 56

fax.: 77 409 30 23

nysa@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Dariusz Pater

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Głuchołaska 12a

48-303 Nysa

QR code

Olkusz

tel.: 32 754 69 00

fax.: 32 754 69 00

olkusz@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: 7:00 - 16:00

ul. Osiecka 4

32-300 Olkusz

QR code

Olsztyn

tel.: 89 537 91 30

fax.: 89 537 92 61

olsztyn@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Tomasz Rak

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Towarowa 20B

10-417 Olsztyn

QR code

Oława

tel.: 71 707 25 69

fax.: 71 707 27 39

olawa@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Robert Wołowik

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Sportowa 4

55-200 Oława

QR code

Opole

tel.: 77 457 48 50 opole@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Dariusz Pater

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej 33

45-828 Opole

QR code

Ostróda

tel.: 89 641 01 29

fax.: 89 646 80 43

ostroda@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Tomasz Rak

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Hurtowa 9

14-100 Ostróda

QR code

Otwock

tel.: 22 779 71 15

fax.: 22 779 72 07

otwock@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Renata Starosta

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Kraszewskiego 3

05-402 Otwock

QR code

Pabianice

tel.: 42 215 56 60
pabianice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Fryderyk Zaręba

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Partyzancka 89

95-200 Pabianice

QR code

Piła

tel.: 67 215 86 70 , 67 215 86 74 , 67 215 86 77

fax.: 67 215 81 99

pila@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Hanna Lenartowicz

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Styki 8

64-920 Piła

QR code

Piotrków Trybunalski

tel.: 44 646 58 60 piotrkow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Fryderyk Zaręba

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Wojska Polskiego 237

97-300 Piotrków Trybunalski

QR code

Płock

tel.: 24 364 48 00 plock@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Ilona Janiszewska

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Kostrogaj 25

09-400 Płock

QR code

Poznań

tel.: 61 647 17 00

fax.: 61 647 17 01

poznan@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Tomasz Sławski

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Żmigrodzka 51

60-171 Poznań

QR code

Pszczyna

tel.: 32 447 43 13

fax.: 32 447 43 13

pszczyna@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Adam Domagała

Godziny otwarcia: 6:00 - 14:00

ul. Bieruńska 19A

43-200 Pszczyna

QR code

Puławy

tel.: 81 476 20 30

fax.: 81 476 20 31

pulawy@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Okoń

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Lubelska 6

24-100 Puławy

QR code

Radom

tel.: 48 332 40 80

fax.: 48 332 40 81

radom@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Karol Rogoś

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Kalińska 6/6

26-600 Radom

QR code

Radomsko

tel.: 44 682 51 40

fax.: 44 682 51 41

radomsko@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Paweł Ćwik

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Brzeźnicka 58

97-500 Radomsko

QR kod

Ruda Śląska

tel.: 32 771 61 53 , 32 771 64 60 ruda@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Wiesława Kołacz

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. 1 Maja 282 B

41-710 Ruda Śląska

QR code

Rybnik

tel.: 032 603 65 56 , 032 603 65 57 rybnik@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Henryk Bisaga

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Mikołowska 73

44-203 Rybnik

QR code

Rzeszów

tel.: 17 861 30 90

fax.: 17 861 30 91

rzeszow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Jerzy Krzywonos

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Reja 7

35-210 Rzeszów

QR code

Słupsk

tel.: 59 844 78 80

fax.: 59 844 78 81

slupsk@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Cezary Kaszowski

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Leszczyńskiego 8

76-200 Słupsk

QR code

Starachowice

tel.: 41 274 52 27 starachowice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Piotr Suwaluk

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Benedyktyńska 11 (wcześniej ul. 17 Stycznia 11)

27-200 Starachowice

QR code

Sulejówek

tel.: 22 783 62 68

fax.: 22 783 31 67

sulejowek@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Renata Starosta

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Trakt Brzeski 142

05-070 Sulejówek

QR code

Szczecin

tel.: 91 480 83 00

fax.: 91 480 83 02

szczecin@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Michał Zastocki

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Pomorska 66

70-812 Szczecin

QR code

Świdnica

tel.: 74 851 34 34 , 74 853 59 75 swidnica@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Skawiński

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Armii Krajowej 53

58-100 Świdnica

QR code

Tarnowskie Góry

tel.: 32 384 20 56 , 32 384 20 64

fax.: 32 384 20 64

tarnowskie@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Legionów 3

42-600 Tarnowskie Góry

QR code

Tarnów

tel.: 14 632 46 10

fax.: 14 632 46 16

tarnow@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Janusz Ciurej

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:30

ul. Przemysłowa 27

33-100 Tarnów

QR code

Tczew

tel.: 58 562 23 61

fax.: 58 532 15 37

tczew@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Dejnarowicz

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Jagiełły 15

83-110 Tczew

QR code

Toruń

tel.: 56 639 90 80 torun@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Paweł Słomski

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Polna 134/136

87-100 Toruń

QR code

Tychy

tel.: 32 227 57 28

fax.: 32 219 85 57

tychy@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Adam Domagała

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Powstańców 62

43-100 Tychy

QR code

Wadowice

tel.: 33 873 22 11

fax.: 33 873 25 36

wadowice@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Marcin Gucwa

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

ul. Nadbrzeżna 69

34-100 Wadowice

QR code

Warszawa (Bemowo)

tel.: 22 329 89 00 , 22 866 80 40

fax.: 22 329 89 18 , 22 669 97 94

warszawa@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Renata Starosta

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

ul. Połczyńska 95 A

01-301 Warszawa (Bemowo)

QR code

Wrocław

tel.: 71 326 57 40

fax.: 71 329 30 31

wroclaw@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Robert Wołowik

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Kleczkowska 52 (teren Portu Miejsk.)

50-227 Wrocław

QR code

Zawiercie

tel.: 32 677 30 46

fax.: 32 670 20 26

zawiercie@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Spacerowa 8

42-400 Zawiercie

QR code

Zielona Góra

tel.: 68 451 23 65

fax.: 68 451 23 69

zielona@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Mariusz Wieraszka

Godziny otwarcia: 7:30 - 15:30

ul. Zacisze 22

65-775 Zielona Góra

QR code
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok