Oddziały

Andrychów

Jeden z kilkudziesięciu oddziałów naszej firmy – doskonale zaopatrzona hurtownia elektryczna w Andrychowie, odpowiada na potrzeby instalatorów. Zapewniamy sprawdzony i bezpieczny sprzęt dla elektryków, którzy realizują indywidualne zlecenia dotyczące budowy instalacji elektrotechnicznych. Nasze artykuły są niezbędne bez względu na złożoność przygotowywanej inwestycji. Stosując innowacyjne procedury logistyczne, doszliśmy do momentu, kiedy nasze produkty osiągnęły bardzo wysoki stopień dostępności.

 

tel.: 33 875 04 05

fax.: 33 875 32 43

andrychow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Marian Walczak

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Krakowska 117A

34-120 Andrychów

 

Białystok

Białostocki oddział Sonepar Polska, podobnie jak inne stacjonarne punkty znajdujące się w wielu polskich miastach to oferta podzielona na wiele kategorii. Asortyment obejmuje artykuły elektryczne i elektroinstalacyjne najbardziej renomowanych marek. Produkty te są gwarancją wieloletniego, bezpiecznego użytkowania oraz ekonomicznej eksploatacji. Nowoczesny magazyn z dużą powierzchnią sprawia, że łatwo można odnaleźć to, co jest aktualnie potrzebne. To zdecydowanie skraca czas realizacji zamówienia. Ty, jako Klient, możesz skupić się na swoich celach. Cyklicznie wdrażamy i stale unowocześniamy procedury logistyczne, dzięki czemu udało nam się osiągnąć bardzo wysoki poziom dostępności produktów.

 

tel.: 85 662 89 60

fax.: 85 662 89 61

bialystok@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adam Radecki

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 8:00 - 16:00

ul. Przędzalniana 60

15-688 Białystok

QR code

Bielsko-Biała

Sonepar Polska w Bielsku-Białej to hurtownia, której głównym zadaniem jest dystrybucja artykułów elektrotechnicznych. Prócz tego zajmujemy się działalnością usługową, ukierunkowaną na Klientów biznesowych. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Stale monitorujemy rynek, by być na bieżąco z nowinkami, które chętnie włączamy do asortymentu.

 

tel.: 33 828 25 60

fax.: 33 829 61 30

bielsko@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Marian Walczak

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. gen. Boruty-Spiechowicza 68 A

43-300 Bielsko-Biała

QR code

 

Bochnia

Artykuły elektrotechniczne, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty najbardziej rozpoznawalnych marek. Uznaliśmy, że w przypadku urządzeń i akcesoriów elektroinstalacyjnych nie można iść na żadne kompromisy, dlatego do asortymentu włączamy tylko artykuły, spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa i niezawodności. Konkurencyjną ofertę Sonepar Polska tworzy szeroki asortyment, wysoka dostępność produktów oraz atrakcyjny pakiet usług. Wszystko to umożliwia Klientom biznesowym realizację każdego założenia inwestycyjnego, dotyczącego elektryki i elektrotechniki.

 

tel.: 14 698 20 03
bochnia@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Janusz Ciurej

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Partyzantów 17

32-700 Bochnia

QR code

 

Brodnica

Specjaliści, których spotkasz w oddziale Sonepar Polska w Brodnicy, zajmują się sprzedażą produktów oraz doradztwem i świadczeniem usług powiązanych z elektrotechniką. Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań logistycznych pozwoliło nam osiągnąć bardzo wysoki poziom dostępności produktów z katalogu. Oferujemy wszystko to, co jest niezbędne do budowy funkcjonalnej, oszczędniej i – co najważniejsze – bezpiecznej instalacji. Zaangażowanie i ponad trzydziestoletnia praca pozwoliły nam zyskać doświadczenie, które obecnie wykorzystujemy do tego, by służyć Klientom pomocą i wspierać ich branżową wiedzą.

 

tel.: 56 475 62 00

brodnica@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Paweł Słomski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Wiejska 11a

87-300 Brodnica

QR code

 

Bydgoszcz

Doskonale zaopatrzona hurtownia elektrotechniczna Sonepar Polska, w pełni zaspokaja potrzeby Klientów biznesowych operujących w branży elektrycznej i różnych segmentach przemysłu. Elektrykom z całego kraju zapewniamy profesjonalny sprzęt, umożliwiający im realizację indywidualnych zleceń instalacyjnych. Mamy produkty pozwalające ukończenie każdego rodzaju inwestycji związanej z działaniami elektrotechnicznymi, bez względu na jej wielkość oraz stopień skomplikowania.

Jako hurtownia zoptymalizowaliśmy rozwiązania logistyczne, dzięki czemu nasze artykuły charakteryzują się wysoką dostępnością. Od lat jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym źródłem produktów dla branży elektroinstalacyjnej i przemysłu.

 

tel.: 52 345 29 62
bydgoszcz@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Szymon Malarski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Startowa 5

85-744 Bydgoszcz

QR code

Chełm

Nasi specjaliści pracujący w oddziale w Chełmie zajmują się nie tylko dystrybucją towarów, ale też doradztwem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy Klientów biznesowych na każdym etapie realizacji inwestycji. Wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania logistyczne, czego skutkiem jest bardzo wysoki poziom dostępności towarów ze stałej oferty. Artykuły dostępne w Alfa Elektro umożliwią budowę funkcjonalnej, niezawodnej i bezpiecznej instalacji. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy zyskaliśmy doświadczenie, którym obecnie dzielimy się z naszymi Klientami, wspierając ich w codziennej pracy.

 

tel.: +48 82 569 62 80

fax.: +48 82 564 58 91

chelm@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adrian Cyfka

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:30

ul. Rampa Brzeska 5

22-100 Chełm

QR code

 

Chojnice

Chojnicki oddział hurtowni Sonepar Polska to podobnie jak w przypadku innych stacjonarnych punktów na terenie całego kraju, oferta składająca się z wielu kategorii. W asortymencie znajduje się mnóstwo artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych najbardziej rozpoznawalnych marek. Możesz zatem mieć pewność co do wieloletniego i bezpiecznego użytkowania.

Nowoczesny, wielkopowierzchniowy magazyn umożliwia łatwe zlokalizowanie produktu, który jest aktualnie potrzebny. To znacząco skraca czas realizacji zamówienia. Nasza strategia oparta na sukcesywnym unowocześnianiu procedur logistycznych skutkuje bardzo wysokim poziomem dostępności produktów elektroinstalacyjnych.

 

tel.: 52 336 19 70
chojnice@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Szymon Malarski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Kaszubska 10

89-600 Chojnice

QR code

Cieszyn

Cieszyński oddział hurtowni Sonepar Polska (podobnie jak pozostałe punkty znajdujące się na terenie całego kraju) przygotował ofertę składającą się z wielu kategorii. Zajmujemy się dystrybucją artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych, pochodzących od najlepszych producentów. To daje nam pewność, że sprzedajemy towar dający rękojmię wieloletniego i bezpiecznego użytkowania.

Zautomatyzowane procedury logistyczne oraz wielkopowierzchniowy magazyn to połączenie gwarantujące łatwą lokalizację produktu. Dzięki temu czas realizacji zamówienia został skrócony do minimum. Nasza strategia opiera się na zapewnianiu bardzo wysokiego poziomu dostępności poszczególnych produktów elektroinstalacyjnych. Czas pokazał, że takie podejście się opłaciło, mówią o tym choćby opinie zadowolonych Klientów.

 

tel.: 33 851 14 11

fax.: 33 851 18 08

cieszyn@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Sebastian Pinkas

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Frysztacka 89

43-400 Cieszyn

QR code

 

Częstochowa

 

Nasz oddział w Częstochowie to jeden z kilkudziesięciu punktów sprzedażowych, znajdujących się w całej Polsce. Działalność Sonepar Polska opiera się na dostarczaniu Klientom biznesowym kompleksowych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych. Znajdziesz tu profesjonalne produkty i urządzenia elektroinstalacyjne, które spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa. Ofertę rozszerzyliśmy o pakiet usług, dzięki którym Klienci zrealizują wszelkie inwestycje z zakresu elektrotechniki.

 

tel.: 34 365 83 49

fax.: 34 365 82 81

czestochowa@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Studniarz

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Dojazdowa 2

42-200 Częstochowa

QR code

 

Dębica

Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu oddziałów hurtowni Sonepar Polska zaopatrujących instalatorów w całej Polsce. Artykuły, które u nas kupisz to gwarancja bezpiecznego, wieloletniego użytkowania. Wdrożyliśmy nowoczesne, zautomatyzowane procedury logistyczne, które pozwoliły nam osiągnąć wysoki stopień dostępności produktów. Jeśli czegoś nie znajdziesz, zapytaj! Postaramy się sprowadzić to specjalnie dla Ciebie.

 

tel.: 14 67 66 335

fax.: 14 67 63 875

debica@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Jerzy Krzywonos

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 16:00

ul. Rzeszowska 135

39-200 Dębica

QR code

 

Gdańsk (Orunia)

Dysponując kilkudziesięcioma oddziałami w całej Polsce, jesteśmy uznaną marką na rynku dystrybucji produktów elektrotechnicznych. Nasze hurtownie są doskonale zaopatrzone, znajdziesz tu wszystko to, co potrzebne do realizacji inwestycji związanych z elektrotechniką. Ofertę kierujemy do Klientów biznesowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza online.

 

tel.: 58 762 25 00

fax.: 58 762 25 01

gdansk2@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Piotr Popławski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Trakt Św.Wojciecha 213E

80-017 Gdańsk (Orunia)

QR code

 

Gdynia

Nasz oddział w Gdyni jest jednym z kilkudziesięciu punktów sprzedażowych znajdujących się w całej Polsce. Nasza działalność opiera się głównie na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych. Znaleźć można u nas profesjonalne artykuły i urządzenia elektroinstalacyjne spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty o pakiet atrakcyjnych usług, które pomogą naszym Klientom w realizowaniu inwestycji z zakresu elektrotechniki. Sprzedajemy i doradzamy. Nasza oferta skierowana jest do Klientów biznesowych.

 

tel.: 58 622 35 50
gdynia@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Piotr Popławski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Hutnicza 49 A

81-061 Gdynia

QR code

Gliwice

Doskonale zaopatrzona hurtownia elektrotechniczna Sonepar Polska zaspokaja potrzeby różnych segmentów branży elektrycznej i przemysłu. Zapewniamy profesjonalny sprzęt dla elektryków, realizujących indywidualne zlecenia instalacyjne. Posiadamy produkty pozwalające na ukończenie każdego rodzaju inwestycji związanej z działaniami elektrotechnicznymi, bez względu na złożoność i wielkość. Dzięki doskonale opracowanym rozwiązaniom logistycznym jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym źródłem produktów dla przemysłu i branży elektrotechnicznej.

 

tel.: 32 37 37 860, 32 27 62 789, 32 27 62 790

fax.: 32 37 37 861

gliwice@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Marek Maleczek

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Chorzowska 58 (pierwszy wjazd do NEWAGu od strony Zabrza)

44-100 Gliwice

QR code

Gorzów Wielkopolski

Nasz oddział w Gorzowie Wielkopolskim jest jednym z kilkudziesięciu punktów sprzedażowych, znajdujących się w wielu miastach na terenie całego kraju. Działalność hurtowni w głównej mierze opiera się na dostarczaniu Klientom biznesowym kompleksowych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych. W katalogu Sonepar Polska znajdziesz profesjonalne artykuły elektrotechniczne, które spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i niezawodności. Prócz tego zajmujemy się też doradztwem i wspieraniem Klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza online.

 

tel.: 95 725 34 00

fax.: 95 725 34 05

gorzow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Michał Zastocki

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Podmiejska 23

66-400 Gorzów Wielkopolski

QR code

 

Kalisz

W branży elektroinstalacyjnej działamy już ponad 30 lat. W tym czasie otworzyliśmy kilkadziesiąt oddziałów w wielu miastach na terenie całego kraju. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu czujemy się zobowiązani do tego, by skutecznie docierać do wszystkich instalatorów. Zapewniamy im wysokiej klasy sprzęt, którego używają w codziennej pracy. Naszym celem jako hurtowni jest sprawna realizacja zleceń przez naszych Klientów biznesowych. Produkty z naszego katalogu są używane w inwestycjach każdego formatu – od niewielkich remontów, po ogromne realizacje.

 

tel.: 62 502 21 70, 62 502 21 71
kalisz@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Kisiela

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Wojska Polskiego 29

62-800 Kalisz

QR code

 

Katowice

Katowicka hurtownia elektrotechniczna Sonepar Polska mieści się przy głównej siedzibie firmy, która posiada oddziały w wielu miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy dystrybutorem artykułów elektroinstalacyjnych od ponad 30 lat. Wielkości nie buduje się z dnia na dzień. Ciężko pracowaliśmy na pozycję jednego z najbardziej znaczących graczy na rodzimym rynku. Rozwijamy się i stale uzupełniamy ofertę o nowe produkty specjalistyczne oraz te bardziej popularne – spotykane niemal w każdym domu.

Obsługujemy złożone inwestycje oraz niewielkie przedsięwzięcia. Instalatorzy zaopatrujący się w naszej hurtowni, realizują inwestycje elektryczne, obejmujące m.in. budynki mieszkalne, usługowe i przemysłowe. Nasi specjaliści stale analizują rynek tak, byśmy mogli lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Sonepar Polska to uznany dystrybutor artykułów elektroinstalacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów online. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co dziś możemy dla Ciebie zrobić.

 

tel.: 32 789 64 44

katowice@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Obrońców Westerplatte 81

40-335 Katowice

QR code

 

Kielce

Nasza hurtownia elektrotechniczna zasięgiem obejmuje całą Polskę. Mamy kilkadziesiąt punktów w wielu miastach na terenie całego kraju. Oddział w Kielcach to hurtownia doskonale zaopatrzona w asortyment pochodzący od najlepszych producentów. Zaopatrujemy instalatorów w sprzęt niezbędny w ich codziennej pracy. Dzięki znajomości specyfiki tego segmentu rynku możemy zaproponować konkretne rozwiązania, w 100% dostosowane do danej inwestycji. Obsługujemy zarówno duże, złożone realizacje, jak i niewielkie inwestycje. Oferujemy wiele unikalnych rozwiązań dla przemysłu. Są one dobierane tak, by spełniały założenia i zaspokajały potrzeby różnych branż.

 

tel.: 41 346 30 68

fax.: 41 345 53 77

kielce@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Piotr Suwaluk

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Mielczarskiego 121

25-611 Kielce

QR code

Konin

Jesteśmy jednym z najlepszych dystrybutorów produktów elektrycznych, zasięgiem działania obejmującym całą Polskę. Prócz sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, Klientom biznesowym oferujemy też atrakcyjne usługi. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami związanymi z branżą, dbamy więc o to, by wzbogacać ofertę o kolejne, starannie wyselekcjonowane produkty najbardziej rozpoznawalnych marek.


tel.: 63 249 40 30, 63 249 40 31
konin@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Kisiela

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Spółdzielców 18A

62-510 Konin

QR code

 

Kraków

Kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce, które otworzyliśmy w ciągu ponad 30 lat prowadzenia działalności, to gwarancja, że wszyscy instalatorzy będą mogli skorzystać z naszej konkurencyjnej oferty. Sonepar Polska to hurtownia doskonale zaopatrzona w asortyment reprezentujący najlepsze i najbardziej rozpoznawalne marki. Zaopatrując się u nas, masz pewność, że znajdziesz wszytko to, co przyda Ci się w codziennej pracy. Artykuły elektrotechniczne umożliwią realizację zleceń bez względu na ich wielkość.

 

tel.: 12 434 42 00

fax.: 12 434 42 01

krakow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Robert Malinowski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Vetulaniego 5

31-226 Kraków (Prądnik Biały)

QR code

 

Legnica

Jesteśmy firmą obejmującą swoim zasięgiem całą Polskę. Trzonem naszej działalności jest dystrybucja artykułów elektrotechnicznych. Prócz tego prowadzimy także działalność usługową ukierunkowaną na Klientów biznesowych. Jesteśmy na bieżąco z pojawiającymi się na rynku nowościami, dlatego też stale wprowadzamy do naszego asortymentu starannie dobrane produkty pochodzące od najlepszych producentów.

 

tel.: 76 850 97 00

fax.: 76 850 97 01

legnica@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Przemysław Piędel

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Jaworzyńska 227B

59-220 Legnica

QR code

Lublin

Lubelski oddział hurtowni Sonepar Polska to podobnie jak w przypadku pozostałych kilkudziesięciu punktów na terenie całej Polski, interesująca oferta składająca się z wielu kategorii artykułów elektrotechnicznych. Klienci biznesowi znajdą u nas produkty najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych marek. Korzystając z naszej oferty, masz zatem pewność co do wieloletniego i bezpiecznego użytkowania artykułów elektrycznych. W nowoczesnym magazynie o dużej powierzchni łatwo zlokalizujemy produkt, którego potrzebujesz. Duży nacisk kładziemy na ciągłe unowocześnianie rozwiązań logistycznych, co przekłada się bezpośrednio na wysoki współczynnik dostępności produktów elektrotechnicznych.

 

tel.: 81 710 20 30

fax.: 81 710 20 31

lublin@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adrian Cyfka

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Energetyków 31

20-468 Lublin

QR code

 

Lubliniec

Hurtownia elektryczna w Lublińcu jest jednym z kilkudziesięciu oddziałów Sonepar w Polsce. Podobnie jak inne, zajmuje się on dystrybucją wysokiej klasy artykułów elektroinstalacyjnych oraz świadczeniem usług z zakresu elektrotechniki. Wdrożenie nowoczesnych, zautomatyzowanych procedur logistycznych, pomogło nam osiągnąć wysoki poziom dostępności produktów. Mamy wszystko, co niezbędne, do stworzenia profesjonalnej, bezpiecznej instalacji. W branży pracujemy już ponad 30 lat, w tym czasie zdobyliśmy niemałe doświadczenie, które przekazujemy naszym Klientom biznesowym. Sprawdź nasz katalog online. Jeśli nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz – powiedz nam o tym. Zamówimy produkt specjalnie dla Ciebie.

 

tel.: 34 353 00 94

fax.: 34 353 00 94

lubliniec@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Studniarz

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 16:00

ul. Plac Kościuszki 15

42-700 Lubliniec

QR code

 

Łódź

Punkt sprzedaży w Łodzi jest jednym z kilkudziesięciu oddziałów naszej firmy w Polsce. Jesteśmy hurtownią elektrotechniczną od lat obecną na rodzimym rynku. Wielkości nie buduje się z dnia na dzień. Ciężko pracowaliśmy na obecną pozycję. Stale badamy rynek, by móc lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Rozwijamy się, wprowadzamy do oferty kolejne produkty specjalistyczne oraz te bardziej popularne – spotykane niemal w każdym domu. Obsługujemy złożone inwestycje. To realizacje elektryczne obejmujące m.in. budynki o charakterze przemysłowym, mieszkalnym i usługowym. Jesteśmy uznanym dystrybutorem kabli, przewodów i osprzętu elektroinstalacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem online. Sprawdź i przekonaj się, że mamy to, czego szukasz. Doskonale opracowane rozwiązania logistyczne gwarantują wysoką dostępność produktów, które często dostosowane są do zaspokajania potrzeb lokalnego rynku.

 

tel.: 42 649 35 20

fax.: 42 649 35 21

lodz@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Fryderyk Zaręba

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Puszkina 80

92-516 Łódź

Łuków

Kilkadziesiąt oddziałów hurtowni w miastach na terenie całego kraju sprawia, że swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Zaopatrujemy instalatorów w sprzęt niezbędny w ich codziennej pracy. To artykuły pochodzące od najlepszych producentów. Doskonale znamy specyfikę branży elektrotechnicznej, co pozwala nam proponować Klientom rozwiązania w pełni dostosowane do ich potrzeb. Obsługujemy duże, złożone inwestycje oraz realizacje o znacznie mniejszej skali. Dla przemysłu przygotowaliśmy wiele unikalnych rozwiązań dobranych w taki sposób, by w pełni wpisywały się w oczekiwania różnych branż.

 

tel.: 25 325 39 58-59

 

lukow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adrian Cyfka

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Farfak 2

21-400 Łuków

 

 

Malbork

Oddział w Malborku tworzy zespół specjalistów, zajmujący się dystrybucją produktów i doradztwem oraz świadczeniem usług z zakresu elektrotechniki. Wysoki poziom dostępności produktów osiągnęliśmy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym. Mamy wszystko to, czego potrzebujesz, by stworzyć bezpieczną i funkcjonalną instalację elektrotechniczną. Dzięki zaangażowaniu i ponad trzydziestoletniej obecności w branży zyskaliśmy niemałe doświadczenie, które umożliwia nam wspieranie Klientów branżową wiedzą.

 

tel.: 55 270 20 82

fax.: 55 270 20 81

malbork@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Krzysztof Jarmołowski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Koszykowa 2

82-200 Malbork

QR code

 

Mińsk Mazowiecki

Jako firma posiadająca kilkadziesiąt oddziałów, swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Trzon naszej działalności to dystrybucja artykułów elektrotechnicznych. Ponadto prowadzimy działalność usługową skierowaną do Klientów biznesowych. Analizujemy rynek i jesteśmy na bieżąco z pojawiającymi się nowościami. Stale wprowadzamy do oferty starannie wyselekcjonowane artykuły od najlepszych producentów.

 

tel.: 25 758 41 11

fax.: 25 752 04 63

minsk@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Karol Rogoś

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Warszawska 45

05-300 Mińsk Mazowiecki

QR code

 

Olkusz

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się dystrybucją towarów, doradztwem i świadczeniem usług powiązanych z branżą elektroinstalacyjną. Zautomatyzowane rozwiązania logistyczne pozwoliły nam osiągnąć wysoki poziom dostępności produktów ze stałej oferty. To, czego tam nie znajdziesz, może zostać sprowadzone na Twoje specjalne życzenie. Nasze towary umożliwią Ci zbudowanie bezpiecznej i praktycznej instalacji. Dzięki zaangażowaniu i ponad trzydziestoletniej pracy zyskaliśmy doświadczenie, którym dziś chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

 

tel.: 32 754 69 00

fax.: 32 754 69 00

olkusz@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Osiecka 4

32-300 Olkusz

QR code

 

Olsztyn

Punkt sprzedaży Sonepar Polska jest jednym z kilkudziesięciu oddziałów naszej firmy, znajdujących się w wielu miastach w całej Polsce. Jako hurtownia elektrotechniczna jesteśmy obecni na rodzimym rynku już od ponad 30 lat. Budowanie wielkości to proces. Ciężko pracowaliśmy na obecną pozycję. Naszym sekretem jest stałe badanie rynku, by móc lepiej zaspokajać potrzeby Klientów. Z rozwojem firmy idzie w parze wzbogacanie asortymentu o kolejne specjalistyczne i standardowe produkty, przeznaczone dla instalatorów.

 

tel.: 89 537 91 30

fax.: 89 537 92 61

olsztyn@alfaelektro.pl

Dyr. oddziału - Tomasz Rak

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 – 15:30

ul. Żelazna 4

10-419 Olsztyn

 

Oława

Jako hurtownia elektryczna, swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Kilkadziesiąt punktów w miastach na terenie całego kraju to gwarancja, że wszyscy instalatorzy będą mogli skorzystać z naszej oferty. Oddział w Oławie, podobnie jak inne, w pozostałych miastach, jest doskonale zaopatrzony w asortyment reprezentujący najlepsze marki. Zaopatrujemy instalatorów w sprzęt, którego potrzebują do tego, by móc bez przeszkód wykonywać swoją codzienną pracę. Klientom proponujemy rozwiązania w pełni zaspokajające ich potrzeby.

Istotne jest to, że nasze produkty używane są zarówno w dużych, skomplikowanych inwestycjach, jak i przy mniejszych realizacjach. W ofercie mamy też wiele funkcjonalnych rozwiązań dla przemysłu.

 

tel.: 71 707 25 69

fax.: 71 707 27 39

olawa@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Robert Wołowik

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 8:00 - 16:00

ul. Sportowa 4

55-200 Oława

QR code

Opole

Punkt sprzedaży znajdujący się w Opolu jest jednym z kilkudziesięciu oddziałów Alfa Elektro, znajdujących się w wielu miastach na terenie całej Polski. Jako hurtownia elektrotechniczna od ponad 30 lat prowadzimy działalność na rodzimym rynku. Wielkości nie buduje się z dnia na dzień. Ciężko pracowaliśmy, by dziś stać się jednym z liderów w branży. Nasz doświadczony zespół specjalistów stale analizuje rynek tak, byśmy mogli lepiej zaspokajać potrzeby instalatorów. Chcąc być na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami, wprowadzamy do stałej oferty kolejne produkty, zarówno te specjalistyczne, jak i bardziej popularne, bo spotykane niemal w każdym budynku.

Obsługujemy nie tylko złożone inwestycje, ale też niewielkie przedsięwzięcia. Realizacje te dotyczą obiektów o charakterze przemysłowym, usługowym i mieszkalnym. Jesteśmy uznanym dystrybutorem osprzętu elektroinstalacyjnego i akcesoriów. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem online. Dzięki doskonałym i innowacyjnym rozwiązaniom logistycznym możemy szczycić się bardzo wysokim stopniem dostępności poszczególnych produktów. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak dziś możemy Ci pomóc.

 

tel.: 77 457 48 50 opole@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Dariusz Pater

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej 33

45-828 Opole

QR code

 

Ostróda

Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu doskonale zaopatrzonych oddziałów hurtowni, znajdujących się w całej Polsce. Zajmujemy się dystrybucją artykułów elektrotechnicznych, podzielonych na tematyczne kategorie, takie jak: systemy odgromowe i przepięciowe; narzędzia i mierniki; aparatura przemysłowa; rozdział energii; osprzęt instalacyjny; źródła światła; kable i przewody; urządzenia zasilające i rezerwowe; systemy prowadzenia kabli; obudowy i rozdzielnice; alarmy i wiele innych. Ponadto oferujemy produkty umożliwiające kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych.

 

tel.: 89 641 01 29

fax.: 89 646 80 43

ostroda@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Tomasz Rak

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 8:00 - 16:00

ul. Hurtowa 9

14-100 Ostróda

QR code

 

Piła

Jesteśmy hurtownią elektryczną o ogólnopolskim zasięgu. Od ponad 30 lat dbamy o ciągły rozwój, dlatego stale wzbogacamy ofertę o nowe, starannie wyselekcjonowane produkty, które spełniają normy bezpieczeństwa i odpowiadają naszym wymogom niezawodności. Wybieramy sprawdzone artykuły pochodzące od najlepszych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci jakość oferowanego towaru.

 

tel.: 67 215 86 70 , 67 215 86 74 , 67 215 86 77

fax.: 67 215 81 99

pila@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Mateusz Załachowski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Styki 8

64-920 Piła

QR code

 

Piotrków Trybunalski

Hurtownia elektryczna w Piotrkowie Trybunalskim to miejsce, w którym znajdziesz sprzęt elektroinstalacyjny dostępny w stałej ofercie oraz produkty z możliwością zamówienia na specjalne życzenie Klienta. Dbamy o to, by rozszerzać asortyment o kolejne, ciekawe pozycje, które pozwolą kompleksowo zrealizować każdą, nawet bardzo skomplikowaną lub niestandardową inwestycję. Prócz tego, w naszej hurtowni mamy różne akcesoria instalacyjne, bardzo powszechne i spotykane niemal w każdym budynku.

By w pełni zaspokoić oczekiwania Klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet usług.

 

tel.: 44 646 58 60 piotrkow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Fryderyk Zaręba

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Wojska Polskiego 237

97-300 Piotrków Trybunalski

QR code

 

Płock

Artykuły elektryczne i elektrotechniczne, które oferujemy to produkty renomowanych marek. Spełniają wszelkie standardy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku urządzeń i akcesoriów elektroinstalacyjnych nie może być mowy o żadnych kompromisach. Wysoka jakość w połączeniu z szerokim asortymentem i dużą dostępnością poszczególnych produktów, tworzy bardzo konkurencyjną ofertę, wzbogaconą dodatkowo o pakiet usług, dzięki którym Klient będzie w stanie zrealizować każde założenie inwestycyjne dotyczące kwestii związanych z elektryką.

 

tel.: 24 364 48 00 plock@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Ilona Janiszewska

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 8:00 - 16:00

ul. Kostrogaj 25

09-400 Płock

QR code

Poznań

Stolica województwa wielkopolskiego jest dla nas liczącym się rynkiem. Liczne współprace, jakie tu nawiązaliśmy i rzesze Klientów zadowolonych z jakości oferowanych przez nas usług są najlepszą reklamą, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć. Rozwijamy się dla Ciebie po to, by być na bieżąco zarówno z potrzebami Klienta, jak i pojawiającymi się na rynku nowinkami. Jako hurtownia elektrotechniczna mamy w asortymencie sprzęt elektroinstalacyjny. To jednak nie wszystko. Oferujemy też szeroki pakiet usług, do których należą choćby doradztwo techniczne, szkolenia, udział w projektach oświetleniowych, czy specjalistyczna – ściśle dopasowana do charakteru działalności oferta dla przemysłu. Taka wszechstronność pozwala nam na kompleksowe realizowanie obsługi Klientów biznesowych.

tel.: 61 647 17 00

fax.: 61 647 17 01

poznan@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Tomasz Sławski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Żmigrodzka 51

60-171 Poznań

QR code

Pszczyna

Nasza hurtownia elektryczna istnieje już od ponad 30 lat. Otworzyliśmy kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce i zdobyliśmy niemałe doświadczenie, wciąż jednak ciężko pracujemy, by podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Oferta jest regularnie wzbogacana o nowe produkty. Warto zaznaczyć, że do asortymentu trafiają wyłącznie sprawdzone (spełniające standardy bezpieczeństwa i niezawodności) artykuły, pochodzące od renomowanych producentów.

 

tel.: 32 447 43 13

fax.: 32 447 43 13

pszczyna@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adam Domagała

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00 - 14:00

ul. Bieruńska 19A

43-200 Pszczyna

QR code

 

Puławy

Artykuły elektrotechniczne, które znajdziesz w naszych hurtowniach to produkty renomowanych marek. Dobieramy do stałej oferty tylko takie pozycje, które spełniają wszelkie standardy niezawodności i bezpieczeństwa. W przypadku urządzeń i akcesoriów elektroinstalacyjnych nie można iść na skróty. Alfa Elektro to konkurencyjna oferta, na którą składa się wysoka jakość w połączeniu z dużym wyborem produktów i wysoką ich dostępnością. Ponadto znajdziesz tu pakiet atrakcyjnych usług, które pozwolą Ci zrealizować każde zlecenie w jakikolwiek sposób powiązane z elektryką lub elektrotechniką. Dobrze zaopatrzona hurtownia elektryczna w Puławach ma to, czego potrzebujesz.

 

tel.: 81 476 20 30

fax.: 81 476 20 31

pulawy@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adrian Cyfka

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Lubelska 6

24-100 Puławy

QR code

 

Radom

Artykuły elektryczne i elektrotechniczne z naszej oferty to produkty renomowanych marek. Spełniają one wszelkie standardy zarówno w kwestii bezpieczeństwa, jak i niezawodności. Jasne jest, że w przypadku akcesoriów i urządzeń elektroinstalacyjnych nie może być dróg na skróty. Wysoka jakość wszystkich produktów wraz z ich dużym wyborem oraz wysoką dostępnością tworzy doskonałą ofertę skierowaną do Klientów biznesowych. Została ona wzbogacona dodatkowo o pakiet usług, które umożliwią realizację każdego założenia inwestycyjnego, w jakiś sposób powiązanego z elektrotechniką.

 

tel.: 48 332 40 80

fax.: 48 332 40 81

radom@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Łukasz Malinowski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Kalińska 6/6

26-600 Radom

QR code

 

Ruda Śląska

Hurtownia elektryczna w Rudzie Śląskiej jest miejscem, w którym znajdziesz profesjonalny sprzęt elektrotechniczny. To, czego nie znajdziesz, sprowadzimy na Twoje specjalne życzenie. Nasze produkty umożliwią Ci realizację każdej inwestycji opartej na elektrotechnice, bez względu na jej rozmiar. Swoje ponad trzydziestoletnie doświadczenie wykorzystujemy do tego, by wspierać Klientów m.in. poprzez oferowanie im szeroko pojętego doradztwa technicznego.

 

tel.: 32 771 61 53 , 32 771 64 60 ruda@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Wiesława Kołacz

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. 1 Maja 282 B

41-710 Ruda Śląska

QR code

 

Rybnik

Jako hurtownia elektrotechniczna stawiamy na ciągły rozwój. Nasza oferta jest sukcesywnie wzbogacana o pozycje, będące starannie wyselekcjonowanymi produktami, spełniającymi wszelkie standardy bezpieczeństwa użytkowania i trwałości. Wybieramy artykuły pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów tak, by móc zagwarantować Klientom niezawodność.

 

tel.: 032 603 65 56 , 032 603 65 57 rybnik@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Henryk Bisaga

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00 - 14:00

ul. Mikołowska 73

44-203 Rybnik

QR code

Rzeszów

Jako uznana marka na rynku dystrybucji produktów elektrycznych i elektrotechnicznych, dysponujemy kilkudziesięcioma oddziałami w wielu miastach na terenie całej Polski. Wszystkie nasze hurtownie (również w Rzeszowie) są doskonale wyposażone i zaopatrzone. Znajdziesz tu wszystko to, co jest niezbędne do kompleksowej realizacji inwestycji związanych z instalacją elektryczną. Prowadzimy sprzedaż i oferujemy fachowe doradztwo obejmujące również organizację szkoleń. Ofertę kierujemy do Klientów biznesowych. Skontaktuj się z nami i powiedz, jak możemy Ci pomóc.

 

tel.: 17 861 30 80

fax.: 17 861 30 91

rzeszow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Jerzy Krzywonos

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 16:00

ul. Reja 7

35-210 Rzeszów

QR code

Słupsk

Hurtownia elektryczna Sonepar Polska jest miejscem, w którym znajdziesz sprzęt elektrotechniczny w formie oferty skierowanej do Klientów biznesowych. Asortyment jest dostępny w stałej ofercie, a w przypadku poszczególnych produktów, istnieje możliwość zamówienia ich na specjalne zamówienie Klienta. Śledzimy rynek i na bieżąco rozszerzamy asortyment o nowe pozycje, które pozwolą Ci zrealizować każdą inwestycję. Prócz dystrybucji towarów przygotowaliśmy też atrakcyjny pakiet usług.

 

tel.: 59 844 78 80

fax.: 59 844 78 81

slupsk@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Cezary Kaszowski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Leszczyńskiego 8

76-200 Słupsk

QR code

 

Starachowice

Dysponująca bogatym asortymentem hurtownia Alfa Elektro w Starachowicach, w pełni zaspokaja potrzeby Klientów biznesowych działających w branży elektrycznej i różnych segmentach przemysłu. Dzięki kilkudziesięciu oddziałom w całej Polsce elektrycy mają zapewniony profesjonalny sprzęt, pozwalający im na realizację bieżących przedsięwzięć instalacyjnych. Nasze produkty umożliwiają ukończenie każdego rodzaju inwestycji powiązanej w jakiś sposób z elektrotechniką. Wielkość i stopień skomplikowania nie ma tu znaczenia. Jako hurtownia artykułów elektrotechnicznych zoptymalizowaliśmy rozwiązania logistyczne, dzięki czemu asortyment z naszego katalogu online ma wysoki stopień dostępności. Jesteśmy dla instalatorów sprawdzonym i rzetelnym źródłem produktów dla przemysłu i branży elektrotechnicznej.

 

tel.: 41 274 52 27 starachowice@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Piotr Suwaluk

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 8:00 - 16:00

ul. Kościelna 54

27-200 Starachowice

QR code

 

Szczecin

Specjaliści pracujący w szczecińskim oddziale Alfa Elektro zajmują się doradztwem i świadczeniem usług powiązanych z elektrotechniką. Wspieramy Klientów na każdym etapie realizacji inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego lub specjalistycznego. Dzięki doskonałym rozwiązaniom logistycznym możemy poszczycić się bardzo dużą dostępnością produktów z naszego katalogu, dzięki czemu oferujemy wszystkie elementy niezbędne do budowy bezpiecznej, funkcjonalnej i oszczędnej instalacji. Ciężka praca i zaangażowanie pozwoliły nam zyskać doświadczenie, które teraz wykorzystujemy do tego, by służyć Klientom pomocą i wspierać ich branżową wiedzą.

 

tel.: 91 480 83 00

fax.: 91 480 83 02

szczecin@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Michał Zastocki

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Pomorska 66

70-812 Szczecin

QR code

Świdnica

Jesteśmy uznanym dystrybutorem produktów elektrycznych i artykułów elektrotechnicznych, zasięgiem działania obejmującym całą Polskę. W ciągu ponad 30 lat prowadzenia działalności otworzyliśmy kilkadziesiąt oddziałów w wielu miastach na terenie całego kraju. Oferta skierowana do Klientów biznesowych to głównie dystrybucja towarów. To jednak nie wszystko. Prowadzimy działalność usługową i wspieramy Klientów. Nasi specjaliści są na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami technicznymi, dlatego regularnie wzbogacamy ofertę o kolejne produkty najbardziej renomowanych marek.

 

tel.: 74 851 34 34 , 74 853 59 75 swidnica@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Skawiński

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Armii Krajowej 53

58-100 Świdnica

QR code

 

Tarnowskie Góry

Hurtownia z artykułami elektrycznymi Alfa Elektro to miejsce, które swoją ofertę kieruje do Klientów biznesowych. Cały asortyment jest dostępny w stałej ofercie, a niektóre produkty, których w niej nie znajdziesz, można sprowadzić na specjalne zamówienie. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą rynkowe trendy, dzięki czemu jesteśmy w stanie regularnie wzbogacać asortyment o nowe pozycje. W efekcie hurtownia jeszcze bardziej odpowiada na aktualne potrzeby użytkowników. Alfa Elektro zajmuje się dystrybucją towarów i prowadzi działalność usługową.

 

tel.: 32 384 20 56 , 32 384 20 64

fax.: 32 384 20 64

tarnowskie@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Lipowa 1

42-600 Tarnowskie Góry

 

Tarnów

Jako firma dysponująca kilkudziesięcioma oddziałami hurtowni w całej Polsce, możemy poszczycić się licznymi współpracami, które nawiązaliśmy na przestrzeni lat. Mamy stale powiększające się grono zadowolonych Klientów, którzy wybierają oferowane w Alfa Elektro produkty i korzystają z naszych usług. W asortymencie znaleźć można głównie sprzęt elektroinstalacyjny. Prócz tego proponujemy liczne usługi, takie jak szkolenia, doradztwo techniczne, udział w projektach oświetleniowych oraz specjalistyczna, dopasowana do konkretnej działalności oferta dla przemysłu.

Dzięki tej wszechstronności kompleksowo obsługujemy Klientów biznesowych. Pomaga nam w tym ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży elektrotechnicznej.

 

tel.: 14 632 46 10

fax.: 14 632 46 16

tarnow@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Janusz Ciurej

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:30

ul. Przemysłowa 27

33-100 Tarnów

QR code

Tczew

Alfa Elektro dysponuje kilkudziesięcioma oddziałami w wielu miastach na terenie całego kraju. Sprzedajemy artykuły będące gwarancją wieloletniego, bezpiecznego użytkowania oraz ekonomicznej eksploatacji. Nowoczesne procedury logistyczne sprawiają, że osiągnęliśmy bardzo wysoki poziom dostępności produktów, które są w zasięgu Twojej ręki.

 

tel.: 58 562 23 61

fax.: 58 532 15 37

tczew@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Piotr Popławski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Jagiełły 15

83-110 Tczew

QR code

 

Toruń

Jako jeden z najlepszych dystrybutorów produktów elektrycznych swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Prócz dystrybucji artykułów elektrotechnicznych zajmujemy się też działalnością usługową, skierowaną do Klientów biznesowych. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego staramy się być na bieżąco z cyklicznie pojawiającymi się na rynku nowinkami. Produkty, które wprowadzamy do asortymentu, to starannie wyselekcjonowane artykuły, pochodzące od najlepszych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować jakość oraz długoletnie i bezpieczne użytkowanie.

 

tel.: 56 639 90 80 torun@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Paweł Słomski

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Polna 134/136

87-100 Toruń

QR code

 

Tychy

Jako firma posiadająca kilkadziesiąt oddziałów w wielu miastach na terenie całego kraju, na przestrzeni ponad trzydziestu lat działalności w branży elektrotechnicznej, nawiązaliśmy liczne współprace. Grono Klientów biznesowych zadowolonych z naszych produktów i usług stale się powiększa. W asortymencie hurtowni elektrycznej Alfa Elektro znajdziesz głównie sprzęt elektrotechniczny. Ponadto przygotowaliśmy ofertę obejmującą liczne usługi, takie jak: szkolenia tematyczne, pełne doradztwo techniczne przy realizacji inwestycji oraz projekty oświetleniowe. Specjalistyczna oferta dla przemysłu jest ukierunkowana na profil działalności konkretnego Klienta. Wszechstronność naszej działalności umożliwia kompleksową obsługę Klientów biznesowych. Pomaga nam w tym doświadczenie, zaangażowanie i przyjazna atmosfera.

 

tel.: 32 227 57 28

fax.: 32 219 85 57

tychy@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Adam Domagała

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Powstańców 62

43-100 Tychy

QR code

 

Wadowice

Jesteśmy uznaną marką na rynku produktów elektrotechnicznych. Jako hurtownia elektrotechniczna ciągle się rozwijamy, a nasza oferta wzbogacana jest o nowe, pojawiające się na rynku pozycje. Dobieramy je pod względem funkcjonalności, trwałości i spełniania wszelkich standardów bezpieczeństwa. Naszym Klientom pragniemy oferować niezawodność, dlatego starannie selekcjonujemy produkty, które mają znaleźć się w asortymencie, umieszczając w nim tylko artykuły od renomowanych producentów.


tel.: 33 873 22 11

fax.: 33 873 25 36

wadowice@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Marian Walczak

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Nadbrzeżna 69

34-100 Wadowice

QR code

 

Warszawa

Oferujemy tylko artykuły renomowanych marek. Zanim produkt znajdzie się w naszym katalogu, sprawdzamy, czy spełnia on wszelkie standardy bezpieczeństwa i niezawodności. Urządzenia i produkty elektroinstalacyjne prócz tego, że mają służyć bezawaryjnie przez wiele lat, muszą też przede wszystkim zapewniać użytkownikom bezpieczeństwo. W hurtowni Alfa Elektro znajdziesz połączenie wysokiej jakości z dużą dostępnością produktów. Dzięki zautomatyzowanym procesom logistycznym jesteśmy doskonale zaopatrzoną placówką. Mamy to, czego potrzebujesz.


tel.: 22 329 89 00 , 22 866 80 40

fax.: 22 329 89 18 , 22 669 97 94

warszawa@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Karol Rogoś

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Połczyńska 95 A

01-301 Warszawa (Bemowo)

QR code

 

Wrocław

W elektrotechnicznej hurtowni Sonepar Polska we Wrocławiu znaleźć można artykuły dostępne w stałej ofercie, jak i produkty z możliwością zamówienia na specjalne życzenie Klienta. Nasz asortyment jest stale poszerzany o nowe, starannie wyselekcjonowane towary. Dysponujemy całą gamą produktów elektrycznych niezbędnych do różnego rodzaju inwestycji. Pozwalają one na kompleksową realizację każdej instalacji, bez względu na stopień jej skomplikowania i rozmiar. Prócz tego mamy różnorodne akcesoria instalacyjne – doskonale znane, bo spotykane prawie w każdym domu. Aby wyjść naprzeciw potrzebom Klientów, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę usług.

 

tel.: 71 326 57 40

fax.: 71 329 30 31

wroclaw@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Robert Wołowik

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Pełczyńska 113

51-180 Wrocław

Zawiercie

Alfa Elektro jest uznaną marką na rynku dystrybucji produktów elektrycznych i elektrotechnicznych. Mamy kilkadziesiąt oddziałów w wielu miastach na terenie całego kraju. Oddział w Zawierciu to doskonale wyposażona i zaopatrzona hurtownia, w której znajdziesz wszytko to, co jest potrzebne do realizacji inwestycji w jakikolwiek sposób związanych z instalacją elektryczną. Prowadzimy sprzedaż i oferujemy fachowe doradztwo obejmujące również organizację szkoleń. Nasz oferta skierowana jest do Klientów biznesowych. Skontaktuj się z nami i powiedz czy jest coś, co możemy dla Ciebie zrobić?

 

tel.: 32 677 30 46

fax.: 32 670 20 26

zawiercie@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Grzegorz Boral

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00 - 15:00

ul. Spacerowa 8

42-400 Zawiercie

QR code

Zielona Góra

Jako firma obejmująca zasięgiem całą Polskę, jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów produktów elektrycznych. Prócz sprzedaży artykułów elektrotechnicznych prowadzimy również działalność usługową przeznaczoną dla Klientów biznesowych. Chcemy być na bieżąco z nowinkami technologicznymi cyklicznie pojawiającymi się na rynku, dlatego stale wprowadzamy do naszej oferty starannie wyselekcjonowane produkty pochodzące od najlepszych producentów.

 

tel.: 68 451 23 65

fax.: 68 451 23 69

zielona@sonepar.pl

Dyr. oddziału - Mariusz Wieraszka

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:30 - 15:30

ul. Zacisze 22

65-775 Zielona Góra

QR code

Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Akademia Sonepar